Світ

«Вікіпедія» призупинила роботу на кількох мовах і погрожує закритися зовсім

Википедия

«Вікіпедія» призупинила роботу версій на декількох європейських мовах в знак протесту проти намірів влади ЄС затвердити директиву про захист авторського права в інтернеті.

При заході на будь-які сторінки на італійській, іспанській, латиській, естонській, польській мовах користувачеві показується банер, де говориться, що в разі прийняття директиви обмін інформацією в інтернеті буде утруднений, а сама «Вікіпедія» опиниться під загрозою закриття.

  • Європарламент розгляне директиву про захист авторського права в інтернеті 5 липня. Найбільшу стурбованість у її противників викликають дві статті — 11-а, що вимагає від онлайн-платформ платити авторам при посиланні на їх контент, і 13-а — вона покладає на платформи відповідальність за порушення авторських прав користувачами. Активісти побоюються, що 13-а стаття змусить сайти, зокрема, видаляти призначений для користувача контент — наприклад, меми з використанням кадрів з фільмів або пародії.

 

? 22:03, 4 липня 2018 ✓ НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО: Медуза
Сучасність у telegram
Сучасність у FB
Коментувати

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Популярне

Український інформаційний сайт Сучасність. Найцікавіше та найважливіше зі світу новин. При частковому або повному копіюванні інформації з сайту обов'язкове посилання на сайт Сучасність, відкрите для пошуковиків Контакти suchasnistinfo@gmail.com
Наверх