Курйози

Загадкові вугрі на обличчі дівчини виявилися блукаючим хробаком

паразит в губі

32-річна мешканка Росії виявила на обличчі дивні прищики, які опинилися паразитом, що живе під її шкірою. Дівчина протягом двох тижнів боролася з незрозумілими виступами на повіці. Коли вона помітила щось дивне вперше, горбки розташовувалися під оком, але через деякий час перемістилися.

Через 10 днів подоба прищиків зникла, але потім губа росіянки роздулася до неймовірних розмірів. За словами дівчини, шишки зуділи і іноді викликали печіння, але ніяких інших симптомів не було. Лікарі при огляді спостерігали, як щось рухається під шкірою пацієнтки, впізнали в цьому хробака-паразита і видалили його хірургічним шляхом.

Видання зазначає, що, за словами росіянки, вона деякий час назад була в сільській місцевості і пам’ятає, що її неабияк покусали комарі. Паразит, виявлений під шкірою, — Dirofilaria repens, який часто зустрічається у собак і кішок і переноситься через укуси комарів.

 

? 14:10, 23 ЧЕРВНЯ 2018 ✓ НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО: dailymail.co.uk

 

 

Коментувати

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Популярне

Український інформаційний сайт Сучасність. Найцікавіше та найважливіше зі світу новин. При частковому або повному копіюванні інформації з сайту обов'язкове посилання на сайт Сучасність, відкрите для пошуковиків Контакти suchasnistinfo@gmail.com
Наверх