Наука

«Людина дурна, врятуйте планету». Померла унікальна горила Коко, яка знала мову жестів (відео)

У четвер, 21 червня, у США в Каліфорнії померла горила Коко. Їй було 46 років. Горила була унікальною, бо вміла розмовляти мовою жестів, повідомляє Mirror. Коко могла спілкуватися, використовуючи 2000 «слів» мови жестів.

«Коко торкнулася життя мільйонів як посол всіх горил і символу спілкування та емпатії між видами. Її дуже любили за нею будуть сумувати», — йдеться в повідомленні фонду Gorilla Foundation.

Коко народилася 4 липня 1971 року в зоопарку міста Сан-Франциско. Вже в 1972 році американський зоопсихолог Франсін Петтерсон почала вчити її мови жестів, а через 2 роки Петтерстон і її колега Рональд Кон приєднали Коко до проекту Стенфордського університету і заснували організацію Gorilla Foundation.

Коко знімалася в документальних фільмах і двічі з’являлася на обкладинці журналу National Geographic. У 1978 році першу фотографію для обкладинки журналу Коко зробила сама, сфотографувавши себе в дзеркало. На другому фото, яке було на обкладинці у 1985 році, Коко обіймає кошеня.

 

 

? 20:22, 22 ЧЕРВНЯ 2018 ✓ НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО: Mirror

 

 

Коментувати

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Популярне

Український інформаційний сайт Сучасність. Найцікавіше та найважливіше зі світу новин. При частковому або повному копіюванні інформації з сайту обов'язкове посилання на сайт Сучасність, відкрите для пошуковиків Контакти suchasnistinfo@gmail.com
Наверх