Україна

У Сенцова проблеми з нирками та серцем. Щодня п’є по 3,5 літра води

Олег Сенцов

Український режисер Олег Сенцов, який голодує вже 39-й день в колонії в селищі Лабитнангі, спростував слова уповноваженої з прав людини в Росії Тетяни Москалькової про те, що він начебто набрав вагу. Про це після зустрічі з Сенцовим розповів його адвокат Дмитро Дінзе.

«Мабуть, Москалькову міг дезінформувати уповноважений з прав людини в Ямало-Ненецькому автономному окрузі Анатолій Сак, який регулярно відвідує Сенцова», — припустив Дінзе.

Сенцов розповів адвокатові, що Сак фотографував його, проте відмовився передати фото уповноваженій з прав людини Верховної Ради України Людмилі Денисовій, коли її не пустили в колонію і вона просила надати відомості про здоров’я Сенцова. «Кожного дня Сенцов п’є по 3,5 літра води, йому капають крапельницю з великою кількістю глюкози, амінокислот і поживних вітамінних речовин. Голодування він не припиняв», — розповів Дінзе.

Раніше адвокат повідомив, що у Сенцова проблеми з нирками та серцем. На 26-й день голодування у нього настала криза, і, за словами Дінзе, його відвезли до лікарні за межі колонії. Там політв’язня намагалися примусово нагодувати, однак Сенцов відмовився. «Лікарі не наполягали (на годуванні – ред) через можливий розголос і попросили забрати його назад до колонії разом із апаратом для примусового годування. Зі слів адвоката, в будь-який момент криза може повторитися», — повідомила Денісова у Facebook.

 

? 22:15, 21 ЧЕРВНЯ 2018 ✓ НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО: Радіо Свобода

 

Коментувати

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Популярне

Український інформаційний сайт Сучасність. Найцікавіше та найважливіше зі світу новин. При частковому або повному копіюванні інформації з сайту обов'язкове посилання на сайт Сучасність, відкрите для пошуковиків Контакти suchasnistinfo@gmail.com
Наверх