Світ

«У нас відбулася історична зустріч». Трамп і Кім Чен Ин підписали спільний документ за результатами саміту (фото)

  • Трамп і Кім Чен Ин
  • Трамп і Кім Чен Ин
  • Трамп і Кім Чен Ин
  • Трамп і Кім Чен Ин

Президент США Дональд Трамп і лідер КНДР Кім Чен Ин підписали «всеохоплюючий документ» за результатами історичного саміту між цими двома країнами в Сінгапурі. Водночас лідери не повідомили подробиць документа. Трамп заявив, що про його зміст розповідатимуть на прес-конференції, яка запланована на 10:30 за київським часом.

«У нас відбулася історична зустріч… Світ побачить велику зміну», – сказав Кім Чен Ин.

Президент США Дональд Трамп, відповідаючи на питання про можливу денуклеаризацію Північної Кореї, сказав, що «цей процес почнеться дуже швидко». Він також зазначив, що запросить Кім Чен Ина до Білого дому.

12 червня відбулися переговори делегацій США і Північної Кореї із участю лідерів країн. Американський президент заявив, що вони минули «краще, ніж будь-хто міг очікувати». Перед цим Кім і Трамп провели зустріч віч-на-віч. Лідер США після неї зазначив, що очікує на «величезний успіх» у переговорах щодо денуклеаризації Корейського півострова.

Фото: twitter.com/SecPompeo
? 10:23, 10 ЧЕРВНЯ 2018 ✓ НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО : Радіо Свобода

 

Коментувати

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Популярне

Український інформаційний сайт Сучасність. Найцікавіше та найважливіше зі світу новин. При частковому або повному копіюванні інформації з сайту обов'язкове посилання на сайт Сучасність, відкрите для пошуковиків Контакти suchasnistinfo@gmail.com
Наверх