Наука

У Гарварді збираються «воскресити» мамонта

мамонт

Вчені з Гарвардського університету виділили неушкоджену ДНК мамонта, знайденого у вічній мерзлоті Арктики. Вони визначили 44 гена, які відповідали за морозостійкість і відсутні у сучасних слонів, які віддають перевагу теплому клімату. Про це повідомляє Daily Mail.

Команда вважає, що якщо вивести слона, пристосованого до холоду, він зможе обжити північні райони. А відсутність бивнів зробить цих тварин абсолютно непривабливими для браконьєрів. Команда працювала над створенням нового геному 11 років. І тепер найскладніше завдання — «виношування» ембріона в штучній матці. Оскільки вчені не хочуть втручатися в репродуктивну систему живих слонів, вони спробують виростити нову істоту в лабораторії.

«Моя мета — не повернути мамонта, а повернути його гени і показати, що вони працюють. Якщо ми випустимо цю істоту в дику природу, це буде більше, ніж просто морозостійкий слон, він не буде обмежений мамонтовими генами», — сказав генетик професор Джордж Черч.

Коментувати

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Популярне

Український інформаційний сайт Сучасність. Тут ми пропонуємо нашим читачам найцікавіше та найважливіше зі світу новин.

Сучасність © 2018 При частковому або повному копіюванні інформації з сайту обов'язкове посилання на сайт Сучасність, відкрите для пошуковиків

Наверх