Світ

HBO замовив пілотну серію приквела «Гри престолів»

Пріквел Гри престолів

Американський телеканал HBO замовив пілотну серію приквела до серіалу «Гра престолів».

Сюжет нового шоу створили британська сценаристка Джейн Голдман і Джордж Р. Р. Мартін, автор серії книг «Пісня льоду і полум’я», за якими знято «Гра престолів». Голдман буде шоураннером серіалу і напише сценарій, пише Deadline.

Дія серіалу відбуватиметься за «тисячі років» до подій, зображених в «Грі престолів». На HBO повідомили, що шоу покаже, як цей світ перейшов від «золотого століття» до свого «найтемнішого часу».

Інформації про назву серіалу і його можливу дату виходу поки немає, проте, за даними Deadline, на HBO розглядали можливість запустити спін-офф «Ігри престолів» в 2020 році.

«Точно можна сказати лише одне: жахливі секрети історії Вестерос, справжнє походження білих ходоків, таємниці Сходу і легендарні Старки — насправді не та історія, яку ми думаємо, що знаємо», — заявили на HBO.

  • Останній сезон «Гри престолів», найуспішнішого серіалу HBO, вийде в 2019 році.
  • У 2017 році HBO оголосив, що уклав з п’ятьма сценаристами (в тому числі з Джейн Голдман) угоди про роботу над спін-оффами або пріквелами «Гри престолів». Повідомлялося, що деякі зі сценаристів будуть працювати над історіями з Джорджем Р. Р. Мартіном. Ніякої інформації про терміни створення цих проектів не було.
Коментувати

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Популярне

Український інформаційний сайт Сучасність. Тут ми пропонуємо нашим читачам найцікавіше та найважливіше зі світу новин.

Сучасність © 2018 При частковому або повному копіюванні інформації з сайту обов'язкове посилання на сайт Сучасність, відкрите для пошуковиків

Наверх