Наука

«Абсолютно унікальний випадок». Упізнано останки загадкової шестиметрової тварини з Африки (відео)

На березі національного парку Дороб в Намібії знайшли останки морської тварини. Про це повідомляє видання Daily Mail. За словами морського біолога Саймона Елвена (Simon Elwen), спочатку знахідка спантеличила фахівців. У істоти були ознаки і кита, і дельфіна. «Тіло тварини сильно розклалося, що зробило його досить несхожим на кита. Крім того, в соцмережах з’явилися кілька повідомлень, що збивають з пантелику», — сказав Елвен.

За словами вченого, ступінь розкладу завадила встановити причину загибелі тварини. Її нижня щелепа була роздроблена, однак ці ушкодження могли бути отримані, коли вона була мертва. Грунтуючись на формі голови і рила тварини, дослідники зробили висновок, що мають справу з останками клюворила. «Я був досить-таки здивований, — каже Елвен. — Цих тварин і в воді-то рідко бачать. Побачити на березі — це абсолютно унікальний випадок».

Клюворили відносяться до загону китоподібних. Вони виростають до семи метрів в довжину і можуть важити дві-три тонни. Їм належить рекорд по глибині і тривалості занурення серед морських ссавців. Відомий випадок, коли клюворил досяг глибини 2992 метра. Чисельність цього виду залишається невідомою.

Коментувати

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Популярне

Український інформаційний сайт Сучасність. Тут ми пропонуємо нашим читачам найцікавіше та найважливіше зі світу новин.

Сучасність © 2018 При частковому або повному копіюванні інформації з сайту обов'язкове посилання на сайт Сучасність, відкрите для пошуковиків

Наверх