Світ

До Конгресу США внесли резолюцію про порушення РФ міжнародних норм напередодні ЧС

У переддень чемпіонату світу з футболу в Росії автори документа закликають не забувати про те, що насильницькі дії влади РФ порушують міжнародні норми.

Члени Палати представників Конгресу США — республіканка з Флориди Ілеана Рос-Лехтінен і демократка з Огайо Марсі Каптур — внесли на розгляд спільну двопартійну резолюцію щодо Росії. У ній засуджуються порушення міжнародних законів і відхід від цінностей ФІФА (Міжнародної Федерації футболу) напередодні Чемпіонату світу з футболу, який пройде в Російській Федерації, повідомляє Голос Америки.

У число зазначених фактів порушень, включених до резолюції, увійшли насильницьке вторгнення в Україну; добре задокументовані випадки порушення прав людини; арешт і відправка в тюрму політичних активістів і журналістів.

«У міру того, як увага всього світу звертається до чемпіонату в Росії, який повинен зібрати мільярди глядачів на всій планеті, наша резолюція ясно демонструє, що Конгрес не забув здійснювану Росією кампанію дезінформації, втручання у вибори, попрання прав людини і насильство в різних точках світу, — наводяться в прес-релізі слова конгресвумен Каптур. — Ми зобов’язані об’єднатися проти сил тиранії і не підривати ефективність глобальних санкцій щодо Росії за допомогою напливу туристів, який, швидше за все, піде на користь лише багатим олігархам — друзям Путіна».

«Я з гордістю приєднуюся до мого друга і колеги, Марсі Каптур, вносячи на розгляд цю резолюцію, — продовжує цю саму думку цитата із заяви когрессвумен Рос-Лехтінен. — У той момент, коли увага світу буде сфокусовано на Росії, нам потрібно постаратися обов’язково зробити так, щоб режим Путіна відповідав (за свої дії), і закликати ФІФА змінити свої правила, щоб диктатори більше не могли удостоюватися проведення престижних заходів, які створюють для їх клептократичних режимів видимість законності».

Коментувати

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Популярне

Український інформаційний сайт Сучасність. Тут ми пропонуємо нашим читачам найцікавіше та найважливіше зі світу новин.

Сучасність © 2018 При частковому або повному копіюванні інформації з сайту обов'язкове посилання на сайт Сучасність, відкрите для пошуковиків

Наверх